מה כולל הקורס

קצת לפני הקורס

לא רוצים למצוא את עצמכם הולכים לאיבוד בין  ים של טבלאות? בדיוק בשביל זה אני כאן! קצת לפני ההדרכה, אשלח לכם מעל ל 200 קבצים שונים בעזרתם תוכלו לתרגל את החומר הנלמד. כל קובץ כולל מבנה קבוע המכיל מבוא תאוריה, הסבר מעשי וכן תרגול.

 במהלך ההדרכה

במהלך ההדרכה אתם לא לבד!  במסגרת ההדרכה יינתנו תרגילים רבים אותם יש להכין לקראת השיעורים הבאים. אני דוגל בשיטת עבודה מסודרת, ולכן לכל תרגיל יש הסבר מפורט וכן חיווי מיידי על מנת שתוכלו לראות האם ביצעתם את המטלה בצורה הטובה ביותר. בסיום ההדרכה, קיימת אפשרות למבחן בו תצטרכו לגלות בקיאות בנושא החומר הנלמד.

תמיכה לאורך הדרך

ההדרכה הסתיימה ואתם מרגישים כי אתם זקוקים לסיוע נוסף? אשמח לסייע לכם באמצעות תמיכה טלפונית ללא תשלום נוסף למשך 3 חודשים מסיום ההדרכה. כמו כן, תינתן תמיכה ללא תשלום בבניית יישומים אשר ייבנו על ידכם. לא מצליחים לפתור תרגיל מסוים? אני זמין עבורכם בדוא”ל ותוך זמן קצר תקבלו מענה.

  הבנה מתחילה בלימוד- רוצים להפגין שליטה באקסל? צרו איתי קשר וביחד נהפוך כל טבלה סבוכה למסודרת.

בקורס אקסל אני בדרך כלל מכסה את היסודות של התוכנה, עריכה ועיצוב גיליונות אלקטרוניים, כמו גם פונקציות מתקדמות יותר כמו ניתוח נתונים, תרשימים ויצירת נוסחאות. אתם תלמדו כיצד להשתמש בפונקציות והכלים המובנים של Excel כדי לתפעל נתונים, ליצור גרפים ותרשימים ולהפוך משימות לאוטומטיות

קורס האקסל שאני מעביר מתקדם בדרך כלל מנושאים בסיסיים לנושאים מתקדמים יותר, תוך התמקדות בלמידה מעשית ויישומים מעשיים של התוכנה.

מצא אותי בפייסבוק

צרו עימי קשר

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני

ספר טבלאות ציר

pivot_cover

מטרת הספר הינה ללמד את משתמש האקסל המנוסה את השימוש באחד הכלים העוצמתיים המסופקים עם התוכנה – טבלאות ציר (Pivottables),

לקריאה נוספת