הדרכות אישיות

אחד היתרונות המרכזיים של הדרכות אקסל אישית הוא שהם מספקים חווית למידה מותאמת וגמישה. אנחנו נעבוד בקצב שלכם. תוכלו לשאול את השאלות ולעבור על כל הנושאים החשובים לכם לצרכים ולמטרות הספציפיות שתבחרו.

צריכים להכין קבצים מסובכים במקום העבודה ? מנהלים את העסק שלכם באקסל.

שימוש בתוכנת אקסל מהווה פוטנציאל אדיר לניהול משימות שונות. אמנם כולם מכירים את הפונקציות הבסיסיות, כולם יודעים כיצד לעבוד עם התוכנה ברמה הבסיסית.

אבל.. אם אתם רוצים להיות רמה אחת מעל כולם ולדעת לעשות שימוש יעיל לטובת העסק שלכם או לטובת הלימודים- אני מזמין אתכם להדרכה אישית אחד על אחד.

 מדוע להיפגש איתי אחד על אחד?

אני בקיא בחידושים האחרונים של התוכנה ובעל ניסיון עשיר בתחום ההדרכה. אני מלמד אוכלוסייה מגוונת- החל מסטודנטים ועד לאנשים בוגרים. בעולם המשתנה מיום ליום, פשוט מאד ללכת לאיבוד בין המידע. בהדרכה אני מקנה כלים כיצד ניתן לרשום את המשימות השוטפות בחיי היום יום בצורה קלה ונוחה.

  היכן אנחנו נפגשים? במקום המתאים לכם

במהלך שנות עבודתי נחשפתי למגוון רחב של לקוחות, כאלה המעוניינים ללמוד במקום הפרטי שלהם. במסגרת ההדרכה האישית, אני מגיע עד לבית העסק/הלקוח ומעניק לו הדרכה פרטנית אחד על אחד. אני יודע כי ישנם אנשים המעדיפים לשמור על פרטיות ומעוניינים ללמוד לא מסגרת של כיתה- כאן אני בא לקראתם. כמובן אפשר ללמוד גם אצלי בגבעתיים

  מה כוללת ההדרכה

בין אם מדובר בהדרכה בבית העסק/הלקוח או במקום אחר, אני מתאים את ההדרכה בהתאם לצרכים של הלקוח. אני יודע כי לכל אחד קצב התקדמות משלו ולכן אני מקפיד לבנות לכל לקוח תוכנית עבודה המתאימה לקצב העבודה שלו. בהדרכה אישית אני אלמד את הלקוח על הפונקציות השונות  ועל האפשרות להפוך את העבודה ליעילה יותר באמצעות שימוש באקסל. במסגרת ההדרכה אני מקפיד לעקוב אחר ההתקדמות של הלקוח.

 רוצים לדעת כיצד אפשר לנהל את המשימות בצורה חכמה יותר? לחצו על טופס יצירת קשר

קורס אקסל למתחילים

 

מצא אותי בפייסבוק

צרו עימי קשר

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני

ספר טבלאות ציר

pivot_cover

מטרת הספר הינה ללמד את משתמש האקסל המנוסה את השימוש באחד הכלים העוצמתיים המסופקים עם התוכנה – טבלאות ציר (Pivottables),

לקריאה נוספת